Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Смартфони – функціональна річ у сучасному виконанні

Вибрати та придбати смартфон одночасно не так просто.

Завдяки великій різноманітності рішень необхідно ретельно проаналізувати велику кількість параметрів та характеристик, щоб підсумковий результат вибору задовольняв усі переваги. Тим більше, дизайнери готові пропонувати реалізацію сміливих рішень, щоб створювати унікальні смартфони. Необхідно зосередитися на трьох факторах – функціональність, вартість та надійність.

Кожен може купити смартфон в Україні за доступною ціною з обмеженим функціоналом, адже деякі можливості телефону просто не потрібні. Значення параметрів визначатимуть бюджетний, середній рівень та флагманські моделі пристроїв.

Екрани та їхні характеристики

Великі дисплеї без рамок у наш час є трендом. Завдяки такому виконанню зручно працювати з графікою, переглядати фільми та використовувати мобільний браузер. Особливий момент вибору – це дозвіл.

Подано три варіанти:

1. Full HD (1920х1080). Класичне рішення для більшості смартфонів, яке відрізняється гарною картинкою з відмінною деталізацією;

2. QUAD HD+ або WQHD (2560х1440 пікселів). Сучасне рішення з покращеними параметрами, що встановлюється на моделі середнього та преміального сегмента;

3. UHD 4K (3840х2160). Чітка і деталізована картинка представлена ​​виключно у флагманських моделях. Крім того, виділяють кілька видів матриць. Виробники використовують TFT, LCD, IPS, OLED та AMOLED.

Продуктивність

Один із ключових параметрів, що визначає ефективність використання пристрою. За продуктивність відповідає процесор, обсяг оперативної пам'яті та графічний прискорювач. Залежно від поставлених завдань необхідно наголошувати на конкретному модулі. Найчастіше виробники використовують процесори Qualcomm Snapdragon, MediaTek та UNISOC. Але виробник Apple використовує Bionic, а компанія Samsung встановлює модулі Exynos. Базове рішення на 4 ядра і цього досить, але флагманські моделі оснащуються модулями на 8 ядер.

Де придбати телефон?

Великий асортимент смартфонів представлений у відповідному каталозі магазину "Фокстрот". Поділ на категорії дозволить миттєво скористатися фільтром та зробити вибірку необхідних моделей. На всі пристрої є гарантія від виробників. Після покупки рекомендується захистити пристрої, вибираючи захисні плівки, скло та чохли.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.