Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 червня, 2021 - 13:00

Слухає радіо: як жирафеня Дем'ян адаптується у Харкові

Дема родился в июле 2020 года. Фото: kp.ua
Жирафеня Дем'ян живе у Харківському зоопарку десять днів.

Адаптація довгошийої тварини йде за графіком.

Десять днів минуло відтоді, як жирафеня Дем'яна з Одеського Біопарку привезли до Харківського зоопарку. Тварина знаходиться у зимовому будинку для жирафів. Вольєр на вулиці поки ще не готовий. Про це KHARKIV Today повідомила прессекретарка Харківського зоопарку Жанна Сивуха.

"Жирафеня адаптується, обживає не тільки карантинний вольєр, а й експозиційний. Він знайомиться з годівницями, поїлками, елементи оточуючого середовища його цікавлять, все в порядку. Він дуже допитливий, характер спокійний. Музикою забезпечений, він меломан, тому у нього радіо, тварина дуже уважно слухає і просто радіопрограми, і музику. Загалом,  адаптація йде за графіком", — розповіла Жанна Сивуха.

Фото: Instagram / Харьковский зоопарк
Фото: Instagram / Харківський зоопарк

Нагадаємо, Дем'ян народився 31 липня 2020 року в Одеському Біопарку у пари жирафів Ротшильда. Він став третім жирафеням, яке народилося в Україні у неволі. Зараз його зріст — 3,20-3,25 метра. Дем'ян спокійний і самостійний. 1 червня довгошию тварину привезли до Харкова. Її поселили у двоповерховому будинку площею 816 квадратних метрів, розташованому в зоні "Африканська савана". Годують жирафеня Дем'яна свіжими гілками дерев, люцерновим сіном, спеціальними мюслі, насінням льону, вівсянкою, яблуками, апельсинами, селерою, морквою, ріпчастою і зеленою цибулею, пекінською капустою, ласощі для нього — банани.

 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.