Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Слідчі встановили військового РФ, який вчиняв сексуальне насильство під час окупації Харківщині

Фото: Харківська обласна прокуратура
Злочини вчиняв Андрій Бублєв.

Судово-медична експертиза підтвердила, що внаслідок сексуального насильства жінка отримала травми.

Слідчі встановили російського окупанта, який вчинив сексуальне насильство щодо жительки Харківщини. Це 34-річний командир розрахунку групи військовослужбовців 1-го стрілецького батальйону 202-го стрілецького полку мобілізаційного резерву 4-ї окремої мотострілецької бригади 2-го армійського корпусу 8-ої загальновійськової армії південного військового округу Збройних сил Росії (позивний — Бублік).

За інформацією управління Служби безпеки України у Харківській області, мова йде про Андрія Бублєва. Бублєв наприкінці серпня 2022 року зупинив машину в Ізюмському районі. Він запропонував подружжю купити в нього пальне, оскільки під час окупації у населених пунктах були проблеми із постачанням палива.

Чоловік і жінка приїхали до місця, де проживав окупант, за пальним. Однак той не відпустив їх додому. Він разом з представниками "ЛНР" погрожував подружжю та змусив спуститися до підвалу. Після цьоого окупант вдарив чоловіка прикладом автомата по тильній частині голови, той втратив свідомість і впав. Жінка намагалася сховатися за автівкою, однак окупант помітив її, схопив за волосся й потягнув до будинку. Над жінкою вчинили сексуальне насильство. Цьому завадив чоловік, який прийшов до тями та став шукати дружину.

"Спочатку підозрюваний наказав жінці роздягнутись, зняв з себе одяг та почав чинити сексуальне насильство щодо неї. Потерпіла просила окупанта припинити чіпати її. Підозрюваний розлютився та сказав, що якщо вона буде чинити опір, він розстріляє її чоловіка. У цей час чоловік потерпілої прийшов до тями та пішов шукати дружину. Він зайшов до будинку та завадив російському військовому довести спробу зґвалтування до завершення. Підозрюваний розлютився ще більше та наказав негайно піти з будинку", — розповіли у прокуратурі.

Після звільнення Ізюмщини подружжя звернулося до правоохоронців. Прокурори зібрали докази, аби притягти окупанта до відповідальності. Йому заочно оголосили підозру за ч. 2 ст. 28 і ч. 1 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

Як писав KHARKIV Today, військовослужбовець 245-го гвардійського мотострілецького полку Збройних сил Росії під час окупації застрелив жінку в Ізюмі. Його будуть заочно судити.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.