Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки жителів Харківської області зробили щеплення проти коронавірусу

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Серед госпіталізованих щеплення отримали 3,5%.

У реанімації і серед померлих від COVID-19 немає вакцинованих пацієнтів.

На 16 вересня в опорних лікарнях Харківської області лікування від коронавірусу проходять 947 чоловік. Вакциновані з них тільки 3,5%. Про це повідомив заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Михайло Черняк.

"Це говорить про те, що дійсно, як казав міністр охорони здоров'я, пандемія стає пандемією невакцинованих людей . Бачимо, що в реанімації з тих пацієнтів, які ми зараз спостерігаємо, і бачимо, що люди знаходяться в лікарнях — ті, які вакциновані, жодної людини немає ні у реанімації, ні серед померлих", — сказав Черняк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від коронавірусу в Харкові не помер жоден вакцинований пацієнт

Заступник голови ХОДА закликав жителів Харківської області вакцинуватися і нагадав: щеплені отримають привілеї при встановленні "жовтої" та "червоної" зони епіднебезпеки. На сьогодні у регіоні завершили вакцинацію (отримали дві дози вакцини) 14% від дорослого населення. Дітей не вакцинують, імунізація — від 18 років.

"На сьогоднішній день, якщо говоримо про кількість щеплень, у нас 740 000 щеплень зроблено. Але першу дозу отримало 424 000 чоловік. Завершили 315 000. Це близько 14% від дорослого населення. Ми рахуємо доросле населення", — пояснив Черняк.

Як писав KHARKIV Today, на 16 вересня у Харківській області підтверджені 155 795 випадків коронавірусу. Упродовж останньої доби коронавірус виявили у 498 жителів. За кількістю нових випадків коронавірусу Харківська область знаходиться на другому місці в Україні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителям спального району Харкова пропонують вакцинуватися поруч з будинком

Нагадаємо, 13 вересня Кабінет Міністрів України прийняв зміни до постанови №1236, встановивши нові карантинні обмеження. Згідно з документом, вводяться "зелені" і "жовті" COVID-сертифікати, які дозволять працювати закладам у різних зонах епіднебезпеки без обмежень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.