Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки жителів Харківської області отримали бустерну дозу вакцини проти COVID-19

Фото: Сергей Козлов/KHARKIV Today
Третю дозу вакцини у регіоні почали робити з 30 грудня.

Загалом у Харківській області зробили понад 2 000 000 щеплень проти коронавірусу.

На ранок 4 січня 21 житель регіону отримав бустерну дозу вакцини проти коронавірусу. Про це повідомив директор обласного департаменту охорони здоров’я Максим Хаустов.

"У Харківській області проходить п'ятий етап вакцинації. З початку вакцинальної кампанії зробили 2 006 026 щеплень. Усього щеплено 1 071 155 чоловік (однією дозою), що становить близько 51% від дорослого населення області. Отримали дві дози 934 667 чоловік, що становить приблизно 44% від загальної кількості населення області. Додаткову дозу отримали 173 особи. Бустерну дозу отримав 21 житель. Питання про введення бустерної дози гостро стоїть для певних категорій населення. Робота з вивчення кількості таких людей у ​​регіоні триває", — розповів чиновник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харківській області підтвердили 141 новий випадок коронавірусу

Хаустов уточнив, 3 січня у регіоні зробили 5843 щеплення проти коронавірусу. Це був перший день, коли можна було вакцинуватись у новому році. 1 і 2 січня пункти і центри вакцинації не працювали. За даними, озвученими чиновником, регіон не виконує національного плану вакцинації.

"Національний план вакцинації за минулий тиждень виконано на 22%. Вчора було вакциновано 5483 особи — це 24% денного плану", — повідомив директор обласного департаменту охорони здоров'я.

Нагадаємо, 22 грудня у Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що в Україні вводять ревакцинальну (бустерну) дозу вакцини для медпрацівників і працівників будинків інтернатного типу. Вони зможуть отримати її щонайменше через шість місяців із дати отримання другої дози. Для ревакцинальної дози використовуватимуть тільки м-РНК-вакцини — Moderna або Comirnaty/Pfizer, незалежно від того, якою вакциною щеплена людина раніше.

UPD. Пізніше голова Міністерства охорони здоров'я Віктор Ляшко підписав наказ, яким дозволяється вводити бустерну дозу вакцини людям віком від 60 років через шість місяців після другої дози.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.