Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки учасників АТО і ООС отримали нові квартири у Харківській області

32 черговикам компенсували 40% від вартості житла.

Йдеться про сучасні квартири у багатоповерховому житловому будинку, який знаходиться на стадії будівництва.

Цього року в Харківській області 32 учасники АТО і ООС отримали квартири за обласною програмою. До кінця 2021 року планують забезпечити житлом ще 15-17 чоловік. Загальна сума компенсації — майже 5 мільйонів гривень. Про це повідомили на засіданні комісії, яка визначає список кандидатів і черговість їх участі в обласній програмі надання підтримки учасникам антитерористичної операції і операції Об'єднаних сил для будівництва житла у Харківській області на 2019-2021 роки. Відповідна інформація опублікована на сайті Харківської облдержадміністрації.

"Соціальна ініціатива щодо забезпечення житлом учасників антитерористичної операції і операції Об'єднаних сил вкрай важлива для нашого регіону. Її потрібно не тільки реалізовувати, але і максимально поширювати. Ми повинні допомогти з житлом всім тим, кому це конче потрібно", — зазначив заступник голови Харківської облдержадміністрації Михайло Харнам.

Обласна програма (більш відома як "60 на 40") розрахована на тих, хто живе на території Харківської області та знаходиться на квартирному обліку або має статус внутрішньо переміщеного. З обласного бюджету учасникам програми компенсують 40% вартості житла, яке вони купують, решту вони платять самі. Серед критеріїв визначення першочерговості кандидатів на житло є і багатодітність, поранення, інвалідність тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кабмін виділив Харківській області кошти на підтримку переселенців

Обласна програма діє вже шостий рік. Першу чергу реалізували у 2016-2018 роках, а друга реалізується у 2019-2021 роках. За час дії програми житло отримав 281 чоловік. Зокрема, 149 чоловік — у період 2019-2021.

Як повідомив представник Харківської обласної громадської організації "Союз ветеранів АТО" Юрій Корсунов, це сучасні квартири у багатоповерховому житловому будинку, який знаходиться на стадії будівництва. За його інформацією, зараз черга тих, хто першочергово потребує житла, становить 116 чоловік. І якщо програма підтримки учасників антитерористичної операції і операції Об'єднаних сил буде пролонгована і на наступні роки, то інші люди, які не отримали житло цього року, будуть претендувати на нього у наступному.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.