Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки шкіл у Харківській області пішли на "дистанційку"

В трех школах Купянска объявили карантин. Фото: kor.ill.in.ua
карантин, школа
З підтвердженим ковідом у регіоні 579 школярів і 268 педагогів.

На дистанційне навчання пішли ті класи, де поставили понад два діагнози.

У Харківській області 38 шкіл та окремі класи у 60 школах перейшли на дистанційне навчання. Заняття у навчальних закладах не проводять через випадки COVID-19. Про це з посиланням на заступницю директора департаменту освіти і науки Харківської облдержадміністрації Ольгу Алфьорову повідомляє. "Суспільне".

Усього з підтвердженим діагнозом COVID-19 — 579 учнів. Більшість із тих класів, де вони навчаються, закриті та переведені на дистанційне навчання.

"Наразі шкіл, де кількість класів більше двох, переведено на дистанційне навчання, — 60 в області. І 38 шкіл працюють дистанційно повністю через захворюваність на COVID та ГРВІ", — уточнила Алфьорова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через коронавірус закрили дитяче відділення лікарні у Харківській області

Повідомляється, що у 90% випадках причиною переведення дітей на дистанційне навчання є саме COVID-19. На 25 січня серед освітян регіону на коронавірусну хворобу хворіють 268 людей.

Зокрема, поки що повністю не переходить на "дистанційку" Лозівська громада. Вчитися онлайн будуть окремі класи та школи. Про це з посиланням на місцеве управління освіти повідомили у групі "Лозова. Новини".

Станом на 25 січня віддалено навчаються вихованці Смирнівського ліцею. Там захворіло понад 20% дітей. Ще кілька навчальних закладів наближаються до цієї позначки. Ковід виявили у 23 дітей, 489— на самоізоляції. Інфікувалися також 18 вчителів. Загалом у Лозівській громаді навчаються 8,5 тисячі школярів та понад 2, 4 тисячі дошкільнят", — йдеться у повідомленні.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Люботинської територіальної громади рекомендувала керівнику Люботинської гімназії №1 Люботинської міської ради Харківської області відправити учнів з 1 до 11 класу на дистанційне навчання. Вчитися віддалено рекомендують з 25 до 31 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЧастину пунктів вакцинації у Харкові закрили

Нагадаємо, у Харківському обласному центрі контролю і профілактики хвороб повідомили, що в області обговорюється питання про переведення загальноосвітніх закладів на дистанційну форму навчання через значне зростання захворюваності на коронавірус. Лише за останній тиждень у регіоні захворіли на коронавірус понад 700 дітей.

Раніше KHARKIV Today писав, що з 25 січня сім шкіл у Зміївській громаді перейшли на дистанційний формат навчання. Триватиме такий формат навчання до 4 лютого 2022 року. Відповідне рішення ухвалила місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.