Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки переселенців отримали роботу у Харківській області

Ілюстративне фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
У регіоні — понад пів мільйона біженців.

Із початку 2023 року працевлаштували 754 переселенців.

Наразі у Харківській області отримали роботу 1300 внутрішньо переміщених осіб. Харківщина знаходиться на третьому місці в країні за кількістю працевлаштованих переселенців. Перші два місця обіймають Полтавщина та Дніпропетровщина. Про це повідомили у Харківській обласній військовій адміністрації.

"Від початку повномасштабного вторгнення рф в Україну на обліку служби зайнятості Харківщини перебувало 7400 внутрішньо переміщених осіб. За весь цей час було працевлаштовано 1300 ВПО (754 особи — протягом поточного року)", — розповів директор Харківського обласного центру зайнятості Олександр Котуков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харків'ян запрошують на роботу у комунальне підприємство

Переселенці на Харківщині хочуть влаштуватися у сферах переробної промисловості, оптової й роздрібної торгівлі, державної служби, охорони здоров'я, сільського господарства. У Службі зайнятості зараз перебувають 1300 переселенців, із 1100 — як безробітні. 

Окрім повної зайнятості, людям пропонують тимчасову. Переселенці можуть долучитися до громадських і суспільно корисних робіт. У громадських роботах уже взяли участь 139 внутрішньо переміщених осіб, на суспільно корисні роботи направлені 825 переселенців.

Близько 4000 переселенців регіону беруть участь у тренінгах щодо профадаптації. Окрім цього, співробітники Служби зайнятості виїжджають до громад, де надають послуги з професійного навчання. Таке навчання пройшли 218 переселенців і майже всі з них працевлаштувалися.

Зазначимо, станом на 18 серпня у Харківській області налічувалося 513 000 внутрішньо переміщених осіб.

Як писав KHARKIV Today, ООН відремонтує тимчасові помешкання переселенців, а також приватні будинки жителів Харківщини. 22 серпня голова Харківської обласної військової адміністрації та представники Управління Верховного комісара ООН у справах біженців підписали меморандум щодо співробітництва. Він передбачає спільні програми із надання допомоги мешканцям Харківської області, у тому числі переселенцям.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.