Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки мешканців залишилося в Харківській області

Балаклія після деокупація. Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Понад 170 000 людей проживають на деокупованій Харківщині.

Жителі поступово повертаються на звільнені території.

Станом на 27 березня у Харкові та області проживають близько 1,9 мільйона людей, зокрема 170 000 — на звільнених від російських окупантів територіях. Такі цифри навів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов.

"Люди повертаються до своїх помешкань на деокупованих територіях. Зараз населення області та міста налічує близько 1,9 мільйона людей, з них на деокупованих територіях – понад 170 тисяч", — розповів Синєгубов.

На зустрічі з представниками управління ООН із координації гуманітарних справ голова ХОВА розповів, що люди повертаються до своїх домівок, однак залишається проблемою пошкоджена через війну інфраструктура населених пунктів. ООН продовжує надавати мешканцям Харківщини допомогу у галузі охорони здоров'я, освіти, підтримувати дітей, підлітків, соціально незахищених верств.

Зазначимо, станом на січень 2022 року у Харківській області проживали 2,59 мільйона людей.

Як писав KHARKIV Today, на 22 лютого 2023 року у Харкові мешкали близько одного мільйона 100 тисяч людей. Найменше жителів у Харкові було у березні 2022 року — не більше 300-400 000 людей.

Зараз у місті проживають майже пів мільйона переселенців.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.