Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Скільки дерев висадили у Харкові з початку року

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
обрезка деревьев деревья на Фейербаха кронирование. Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
У місті посадили понад 600 дерев.

У різних районах Харкова садили липи, клени, туї, катальпи і горобину.

З січня до липня 2021 року у Харкові висадили 639 дерев — 213 на об'єктах зеленого господарства загального користування та 426 — на прибудинкових територіях багатоквартирних будинків. Це стало відомо з відповіді департаменту житлово-комунального господарства Харківської міської ради, опублікованого на порталі "Доступ до правди".

Згідно таблиці департаменту житлово-комунального господарства, дерева висаджували не у всіх районах Харкова. На об'єктах зеленого господарства дерева посадили у Шевченківському, Холодногірському, Новобаварському, Московському і Київському районах. Це були липи, клени та туї. Найбільше висадили грабів — 96 (у Шевченківському районі), найменше виявилося кленів — вісім (Новобаварський район).

На прибудинкових територіях нові дерева з'явилися у Шевченківському, Холодногірському, Новобаварському, Московському, Київському, Слобідському, Індустріальному та Немишлянському районах. Це — катальпа, горобина, туя і павловнія. Найбільше нових дерев посадили у Московському районі (павловнії, 78 штук), найменше — у Немишлянському і Московському районах (павловнія і туя — по дві штуки).

Дерева з січня до липня 2021 року садили у таких районах Харкова:

  • на об'єктах зеленого господарства:
деревьядеревья
  • на прибудинкових територіях:
деревья
Таблиця: департамент житлово-комунального господарства

Як писав KHARKIV Today, на деревах у Харкові будуть шукати шкідників.

Спеціалізоване комунальне підприємство "Харківзеленбуд" закуповує послугу з лісопатологічного обстеження. Обстежити планують дерева на 115 гектарах. Фахівці встановлять загальний санітарний стан дерев, причини ослаблення, виявлять інфекційні захворювання і знайдуть шкідливих комах. Після чого нададуть рекомендації з боротьби зі шкідниками і хворобами, а також загального оздоровлення дерев.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.