Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

15 червня, 2021 - 13:07

Скільки харківських медиків отримали виплати за коронавірус

Иллюстративное фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Виплати дають не тільки медикам.

Місто виплатило понад 14 мільйонів гривень.

З початку 2021 року медичним працівникам, які перехворіли на коронавірус, виплатили з бюджету територіальної громади 4 мільйони 424 тисячі гривень матеріальної допомоги. Гроші отримали 682 медпрацівники. Про це повідомили у департаменті соціальної політики Харківської міськради.

"Всього з початку року матеріальну допомогу на суму 14 мільйонів 336 тисяч гривень отримали 2062 людини, які перехворіли на COVID-19, і ці виплати триватимуть", — розповіли у мерії.

За п'ять місяців цього року медпрацівникам, які лікують пацієнтів з COVID-19, перерахували 73,5 мільйона гривень додаткових виплат від Національної служби здоров'я України, за весь 2020 рік вони отримали 75,6 мільйона гривень. Про це повідомила заступниця Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За словами Ігоря Терехова, виплати отримують не тільки  медики, а й вчителі, які перехворіли на  коронавірус.

"Медичні працівники багато роблять для порятунку життя людей і, на жаль, дуже схильні до захворюваності, тому було прийнято рішення про виплату їм і вчителям матеріальної допомоги. Також для комфорту пацієнтів і лікарів будуть виконані ремонтні роботи у приймальних відділеннях, реєстратурах 11 міських поліклінік", — повідомив Ігор Терехов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Семеро жителів Харківській області померли від коронавірусу

Нагадаємо, харків'янам збільшили розмір матеріальної  допомоги у складних життєвих ситуаціях. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.