Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Сільський голова віддав земельну ділянку в оренду сину

Ілюстративне фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Він діяв в умовах конфлікту інтересів.

Землю повернули громаді.

Господарський суд Харківської області визнав недійсними договори оренди земельних ділянок комунальної власної сільськогосподарського призначення. Договори підписав сільський голова громади Харківщини, землю в оренду отримав його син. Своїми діями голова порушив ст. 28 закону "Про запобігання корупції" та ст. 172-7 (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Землю повернули громаді, її можна надалі передати в оренду, однак це потрібно робити прозоро.

"Раніше НАЗК встановило, що зазначені договори, діючи в умовах реального конфлікту інтересів, уклав сільський голова однієї з територіальних громад на Харківщині. Орендарем земельних ділянок став його син, — повідомили у Національному агентстві з питань запобігання корупції. — Тепер земля, що належить місцевій громаді, може бути передана у користування повторно, проте у прозорий спосіб, що не суперечитиме вимогам антикорупційного законодавства".

Як писав KHARKIV Today, сквер, де збиралися любителі кальяну, повернули у власність Харкова. Цю ділянку на підставі рішення міськради передали приватній фірмі для будівництва готельного комплексу. Будівництво мали закінчити до 2018 року, однак досі воно навіть не розпочато.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.