Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Штраф для харківського відділення "Нової пошти" назвали рекетом

Компанія збирається йти до суду, щоб оскаржити штраф.

Держспоживслужба оштрафувала "Нову пошту" більше ніж на 325 мільйонів 851 тисячу гривень. 

Скасувати штраф планують у суді. Про це повідомив співвласник "Нової пошти" Володимир Поперешнюк.

"Якщо звичайна людина вимагає гроші у іншої, його звинувачують у рекеті. Адже без сумніву, це злочин. Однак як тільки за це береться чиновник, все відразу стає законним. Днями Держспоживслужба у Харківській області вирішила накласти на "Нову пошту" штраф у 325 мільйонів гривень. Звичайно, будуть суди, ми будемо відбиватися, витрачати для повернення справедливості свої власні сили, час, гроші і емоції. Але чи понесуть відповідальність посадові особи за рекет?", — написав співвласник "Нової пошти" у Facebook.

Володимир Поперешнюк просить повернути сплачені компанією податки у бюджет України, оскільки вважає, що країна, яка не захищає бізнес, не заслуговує їх.

"Чому немає можливості на логічні претензії до влади, з повернення сплачених податків? Ми щорічно платимо 5 мільярдів гривень і я не задоволений їх роботою. Я незадоволений тим, що кожен день депутати приймають закони, що погіршують бізнес-клімат і залишають українців у злиднях і змушують їх емігрувати. Я незадоволений тим, що будь-який клерк може накласти штраф на підприємців. Тим, що підприємці живуть зі страхом, що у будь-який момент будуть прийняті закони про нові податки, регуляції. Я не задоволений тим, що Україна бідна країна Європи. Поверніть мені сплачені мною податки. Ви на них не заслуговуєте!", — додав співвласник "Нової пошти".

Нагадаємо, раніше у Головному управлінні Держспоживслужби у Харківській області повідомляли, що хотіли перевірити звернення про неякісне обслуговування і порушення прав при користуванні послугами у відділеннях "Нової пошти". Але у відділеннях у Харкові та Чугуєві перевіряльникам не надали документи, пояснення, необхідні для повного і всебічного розгляду звернень людей і проведення позапланових перевірок. Тому на "Нову пошту" наклали адміністративні штрафи та адміністративно-господарські стягнення. Загальна сума склала 325 851 634 гривень 80 копійок.

Пізніше Поперешнюк розповів, що мова йшла про претензії на посилку вартістю 500 гривень. Керівник відділення не надав повний пакет документів перевіряльникам і запропонував звернутися до керівництва, але Держспоживслужба виписала багатомільйонний штраф.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.