Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Школярів з Харківської області можуть перевести на "дистанційку"

Иллюстративное фото
Упродовж тижня на коронавірус захворіло понад 700 дітей шкільного віку.

Діти з Харківської області стали хворіти вдвічі частіше.

Школярів Харківської області можуть перевести на дистанційне навчання через зростання захворюваності на коронавірус. Про це пише "Суспільне" з посиланням на завідувачку відділення особливо небезпечних інфекцій Центру контролю та профілактики хвороб Ганну Сухорукову.

"На сьогодні одне з питань, яке обговорюється керівниками області, це можливість обмеження занять, переведення на дистанційну форму навчання загальноосвітніх закладів у громадах, у яких спостерігається значне зростання захворюваності, щоб захистити дітей та припинити передачу інфекції. У нас вже є випадки у сімейних осередках, коли перші випадки реєстрували саме у дітей — вони принесли хворобу в родину зі школи", — пояснила Сухорукова.

Ситуацію з коронавірусом у Харкові Сухорукова називає напруженою, у районах області — не настільки. За останній тиждень значне зростання захворюваності на коронавірус фіксували у Чугуївському районі (Вовчанська, Зміївська, Слобожанська об'єднані територіальні громади), Ізюмі, Лозовій та Краснограді. Епідеміологи прогнозують, що захворюваність надалі зростатиме.

За інформацією Центру контролю і профілактики, минулого тижня у Харківській області було зареєстровано понад тисячу дітей із підтвердженим COVID-19, серед них — 721 школяр.

"Нас дуже турбує, давно не було таких показників, що понад 25% захворілих минулого тижня — це люди до 30 років, а студентство ще не все повернулося з канікул. Понад у два рази зросла кількість хворих серед дитячого населення. Йде дуже потужна хвиля серед учнів шкіл та технікумів. За тиждень понад тисячу дітей захворіли", — сказала Сухорукова.

Як писав KHARKIV Today, протягом трьох останніх днів у Харківській області фіксують понад 1000 нових випадків коронавірусу. Минулої доби коронавірус підтвердили у 1019 жителів, після ускладнень померли двоє людей.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.