Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

11 травня, 2021 - 15:55

Школярі з чотирьох шкіл Харківської області не сядуть за парти

Иллюстративное фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
З чотирьох шкіл, які продовжать "дистанційку", в одній прийнято рішення через коронавірус.

Більшість шкіл регіону — 730 — перейдуть на офлайн-навчання, однак є ті, хто продовжить "дистанційку".

З 17 травня учні шкіл Харківської області вийдуть на навчання за парти. Однак чотири школи залишаться на дистанційному навчанні, з них одна — через хворих на коронавірус школярів. Про це повідомила директорка департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова.

"На сьогоднішній день майже всі школи Харківської області перейшли (730 шкіл) в офлайн — з 1 по 11 клас. Але на всю область  є чотири заклади зі змішаною формою навчання", — сказала Крутова.

Не виводити дітей за парти вирішили в Старосалтівській загальноосвітній школі. На всю громаду це єдина закрита школа. Учні навчаються дистанційно. Причиною продовження "дистанційки" стала захворюваність на коронавірус: за останні три дні коронавірус підтвердили у трьох дітей.

У дистанційному форматі продовжить працювати Чугуївський ліцей. Всього в громаді — 12 закладів загальної середньої освіти, 11 виведуть учнів за парти. Чугуївський ліцей вибрав змішаний формат, коли 1-4 класи навчаються очно, 5-11 — дистанційно. Таке рішення прийняли не через коронавірус. Ліцей виграв грант Європейського інвестиційного банку на заміну вікон. Завершать встановлювати вікна і виведуть дітей у класи 14 травня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як в школах Харківської області пройде останній дзвінок: офіційно

Також до 14 травня на "дистанційці" будуть учні Шевелівського навчально-виховного комплексу (Балаклійська громада). Як пояснила директорка департаменту науки і освіти ХОДА Анжеліка Крутова, в школі проводять терміновий капітальний ремонт системи опалення.

У Миколаївському ліцеї Лозівської міської громади на дистанційному навчанні до кінця року будуть 32 учні, інших підвозять до інших шкіл. Згодом ліцей реформуватимуть.

"Є проблеми деякі з пожежною безпекою. Цю школу взагалі будуть реформувати, реорганізовувати. Дітей підвозять до інших шкіл. 32 людини відмовилися від підвезення, попросили надати їм можливість дистанційно навчатися. Їм таку можливість забезпечили. Це не один клас (один учень з 7 класу , два — з 6, один — з 5, інші — з 1 по 4 класи). Батьки не хочуть ризикувати, підвозити", — сказала Крутова.

Як писав KHARKIV Today, з 5 квітня в харківських школах була змішана форма навчання (молодша школа вчилася за партами, середня і старша — дистанційно), але 11 травня старшокласники повернулися за парти

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.