Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Школярам Харківської області рекомендують не їздити на екскурсії

Иллюстративное фото
Рішення ухвалила Комісія з техногенно-екологічної безпеки.

Причиною заборони масових заходів та екскурсій стало зростання захворюваності на коронавірус.

Школам і дитячим садкам Харківської області доручили не проводити жодні масові заходи та утриматися від відвідування екскурсій. Відповідне доручення дали на засіданні Харківської регіональної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Провести роботу з керівниками навчально-методичних центрів професійно-технічної освіти, закладів професійної освіти, загальної середньої та дошкільної освіти щодо утримання від проведення в очній формі будь-яких масових освітніх, спортивних та культурно-мистецьких заходів у закладах освіти, організованих екскурсійних поїздок, виїздів груп учнів у туристичні подорожі", — йдеться у протоколі комісії.

Як писав KHARKIV Today, 26 січня Міністерство освіти і науки рекомендувало перевести на дистанційний формат навчання через стрімке поширення коронавірусу школи на 14 днів, виші — з 27 січня до 25 лютого. Потім рішення ухвалила Харківська регіональна комісія: школярам порекомендували навчатися дистанційно з 31 січня, студентам — з 27 січня. Дитячі садки продовжать працювати у звичному режимі.

Станом на 25 січня у Харківській області на дистанційне навчання перейшли 38 шкіл та окремі класи у 60 школах. З підтвердженим коронавірусом було 579 учнів та 268 співробітників освіти. Частково на "дистанційку" перейшли школи Лозівської та Зміївської громад, у Люботині питання розглядалося.

Як повідомила головна санлікарка Харківської області Любов Махота, за останні десять днів захворюваність на коронавірус серед дітей до 17 років на Харківщині збільшилася з 5 до 11,8%.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.