Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Школам рекомендують ввести додаткові обмеження і продовжити канікули

Міністерство освіти і науки України дало рекомендації школам в "жовтій" і "помаранчевій" зонах.

Перейти на дистанційне навчання радять регіонам зі значним зростанням випадків коронавірусу і перевищенням епідпорогу грипу та ГРВІ.

Міністерство освіти і науки України рекомендує школам продовжити за необхідності канікули. Тим, хто перебуває в "жовтій" і "помаранчевій" зонах епідемічної небезпеки, — ввести додаткові обмеження для школярів. Про це повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

"Провівши консультації з міністром охорони здоров'я і головним санітарним лікарем, Міністерство освіти і науки рекомендує продовжити за необхідності канікули в школах. Додатково до цих заходів, з огляду на зростання показників захворюваності та рішення регіональних комісії ТЕБ та НС, спільні з МОН та МОЗ рекомендації передбачають впровадження додаткових обмежень при "жовтих" і "помаранчевих" рівнях", — написав Шкарлет в своєму Telegram.

Серед таких обмежень — перехід на дистанційне навчання учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти і студентів закладів професійної предвищої і вищої освіти.

У Міністерстві освіти і науки рекомендують впроваджувати ці обмеження в тих регіонах, де перевищені епідемічні пороги грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій, а також, де фіксується значне зростання випадків коронавірусу.

"Прошу педагогів і батьків з розумінням поставитися до таких заходів. Вони вимушені і мають на меті зберегти здоров'я представників педагогічних колективів, членів сімей школярів, особливо тих, хто перебуває в зоні ризику захворювання", — зазначив Шкарлет.

Крім того, відвідувати школи забороняється, якщо на самоізоляції перебувають понад 50% учнів і персоналу. Не дозволяють сьогодні проводити в школах масові заходи за участю більш ніж однієї групи (класу) і в присутності глядачів.

У "червоних" зонах заборонено відвідувати заклади освіти незалежно від форми власності, крім дитячих садків, спеціальних закладів освіти та 1-4 класів шкіл.

Як писав KHARKIV Today, харківським школярам перенесли весняні канікули.

Весняні канікули в школах Харкова перенесли на тиждень. Всі школярі Харкова, за винятком учнів приватних ліцеїв і гімназій, відпочиватимуть з 29 березня до 4 квітня. За таким же графіком йдуть на канікули багато шкіл в громадах області.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.