Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Школам Харківської області рекомендували продовжити канікули

Иллюстративное фото
Рекомендацію надали за підсумками засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки рекомендувала приділити особливу увагу вакцинації працівників закладів освіти та максимально сприяти її організації, а школярів залишити на канікулах.

Школам Харківської області радять продовжити канікули до 7 листопада. Це стало відомо із протоколу Регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Харківської області.

"Харківській міській раді, районним державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування рекомендувати розглянути на засіданнях місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій питання про продовження канікул у закладах загальної середньої освіти до 7.11.2021 у зв'язку з ускладненням епідемічної ситуації в Україні", — сказано у протоколі.

З понеділка, 25 жовтня, понад половина ОТГ області (25) вирішили залишити школярів. Наприклад, на другий тиждень канікул відправили дітей Чугуївської, Зміївської, Новопокровської та Близнюківської громад. Ще у 23 громадах, за інформацією департаменту освіти ХОДА, діти вийшли на дистанційну форму навчання. У двох ОТГ — Валківській та Шевченківській — обрали змішану форму: молодша школа навчається очно, старша — дистанційно.

Також на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки розподілили засоби індивідуального захисту між рятувальниками, спеціалістами центру контролю та профілактики хвороб та департаментом охорони здоров'я ХОДА.

Як писав KHARKIV Today, усі школярі Харківської області достроково пішли на канікули із 18 жовтня. Точну дату закінчення канікул не називали (від двох до трьох тижнів.). Таке рішення ухвалили після запровадження "помаранчевої" зони карантину.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.