Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Шестеро мешканців громади на Харківщині загинули через міни

Ілюстративне фото: Олександр Гусаров
Люди збирали гриби в лісах.

Жителів Балаклійської громади закликають не ходити до лісу.

За останній місяць у Балаклійській громаді на мінах підірвалися та загинули шестеро мешканців. Вони збирали гриби в лісі. Російські окупанти залишили міни в лісах, на полях, в окопах. Жителів просять бути дуже обережними.

"Знайти сьогодні "небезпечну іграшку" можна в лісі, у старому окопі, на свіжозораному полі, власному городі й навіть на вулицях міст. Від таких "знахідок" гинуть дорослі, намагаючись здати їх у пункт прийому металобрухту, а також при спробі розібрати пристрій з метою отримати вибухову речовину. Не обходить біда і дітей, яких природна цікавість спонукає на страшні експерименти: із цікавості підкладають боєприпаси в багаття, випробують їх на міцність ударами, намагаються розібрати, приносять додому, у двір, у школу. Утримайтесь від походів в ліси, поля, лісосмуги. Бережіть своє життя та життя своїх рідних", — звернулися у Балаклійській міськраді.

При виявленні нерозірваних боєприпасів не можна торкатися їх, переміщувати, трясти, розбирати та кидати у вогонь. Необхідно позначити місце, де знаходиться такий боєприпас та негайно зателефонувати до Держслужби України з надзвичайних ситуацій за номером — 101. До прибуття рятувальників не можна нікого допускати до боєприпасів.

Як писав KHARKIV Today, 12 жовтня в Ізюмському районі під час виконання дорожніх робіт на міні підірвалися двоє працівників. Чоловіки віком 28 та 21 рік загинули.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.