Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Щонайменше 1818 жителів Харківської області загинули через повномасштабну війну

Ілюстративне фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today
Слідчі задокументували більше 13 000 військових злочинів росіян.

Серед убитих росіянами 74 дитини.

Станом на ранок 21 березня через війну загинули 1818 мешканців Харківської області, поранення отримала 2751 людина. Про це повідомив прокурор Харківської області Олександр Фільчаков.

"На даний час слідчими органів Національної поліції та слідчими Служби безпеки під процесуальним керівництвом прокуратури розслідується загибель 1818 цивільних осіб, із них 74 — це діти, поранена 2751 особа, з них 216 — неповнолітні. Наймолодша загибла — це п'ятимісячний малюк, унаслідок обстрілу центру міста наприкінці травня, перехрестя 23 Серпня та проспекту Науки. Він загинув разом зі своїм батьком", — розповів Олександр Фільчаков.

Зазначимо, 24 лютого 2023 року у Харківській обласній прокуратурі повідомляли про загибель за час війни 1780 жителів Харківщини, у тому числі 74 дітей, та поранення 2718 людей, серед яких було 214 дітей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський наступ на Харківщині: що планують окупанти?

Прокурор Харківської області також розповів, що на сьогодні на Харківщині зареєстровано 13 234 воєнних злочинів російських окупантів, що розслідуються за ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни) Кримінального кодексу України. Розслідування проводять слідчі Служби безпеки України та Національної поліції.

Тридцять військовослужбовців Російської Федерації, двоє найманців та учасники незаконного збройного формування "ДНР" уже отримали заочні та очні підозри. Сімом окупантам суди оголосили вироки.

Як писав KHARKIV Today, у Харківській області через війну зруйновано понад 18 000 об'єктів. Із них понад 8000 — житлові будинки.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.