Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що придбала Харківська міськрада для територіальної оборони

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Укладені договори з постачальником.

Загальна сума договорів на придбання оргтехніки для тероборони склала близько 12 мільйонів гривень.

Департамент по взаємодії з правоохоронними органами та цивільного захисту Харківської міської ради придбав ноутбуки, програмне забезпечення, оптичні приводи, флеш-накопичувачі, багатофункціональні пристрої та кабелі. Договори укладені з фірмою "Айтілід". Про це пише "Харківський антикорупційний центр" із посиланням на систему публічних закупівель ProZorro.

"Всі закупівлі проводилися без торгів. Копії договорів також не були завантажені", — зазначили у ХАЦі.

Зокрема, дві угоди стосуються придбання ноутбуків. За першою угодою придбали 340 ноутбуків на суму 6 334 030 гривень, тобто вартість одного склала 18 629 гривень.

За другим договором купили 75 ноутбуків. Сума склала 1 587 300 гривень. Один ноутбук обійшовся у 21 164 гривні. 

На 3 424 165 гривень придбали у цієї ж фірми 415 комплектів програмного забезпечення MS Office 2021. Таким чином, за один комплект заплатили 8251 гривню.

Ще одна угода — на придбання оптичних приводів, флеш-накопичувачів, багатофункціональних пристроїв і кабелів. Сума угоди складає 1 274 650 гривень. Усього закупляють 1300 одиниць.

Усі угоди укладені сьогодні, 21 грудня. Поставити товари фірма "Айтілід" повинна до 31 грудня цього року. За інформацією ХАЦу, фірма утворена три місяці тому.

"За даними аналітичної системи YouControl, ТОВ "Айтілід" створена у вересні цього року в Києві. Директором та засновником є Роман Юрлов із Запоріжжя", — розповіли у ХАЦі.

Як писав KHARKIV Today, 13 грудня виконавчий комітет Харківської міської ради виділив із резервного фонду бюджету громади 12,6 мільйона гривень на придбання оргтехніки для територіальної оборони.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.