Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Що буде з тарифами на тепло у громадах Харківської області

Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
 Фото: Константин Чегринский / KHARKIV Today
Чиновники запевняють — опалювальний сезон почнеться вчасно.

Теплопостачальні підприємства заклали у тариф меншу ціну на газ, ніж фактична. Різницю обіцяє компенсувати держава.

Харківська облдержадміністрація домовилася з 56 об'єднаними територіальними громадами про непідвищення тарифів на тепло. Про це повідомив директор обласного департаменту житлово-комунального господарства Сергій Магдисюк під час VII сесії Харківської обласної ради. Різницю у тарифах підприємствам обіцяють компенсувати.

"Дуже болюча тема — тарифи на теплопостачання. У жовтні ми почнемо проводити різницю у тарифах, що дозволить оздоровити підприємства. Нами досягнуто принципової домовленості з усіма об'єднаними територіальними громадами про непідвищення тарифів на тепло. Розробляється механізм, який дозволить компенсувати різницю між ціною на газ і ціною, яка закладена для підприємств. Харківська область випереджає графіки з підготовки. Технічно ми будемо готові. Опалювальний сезон розпочнеться вчасно", — розповів чиновник.

За словами Магдисюка, різницю тарифів для населення буде компенсувати держава. Але тільки у частині тарифу для населення.

"Ціна на газ у тарифі для населення — 7 гривень 42 копійки. Підприємства будуть купувати газ по 7 гривень 42 копійки. Майже у всіх підприємств закладено 6 гривень 90 копійок у тарифі. Різницю тарифу для населення буде компенсувати держава на рівні держбюджету. Найімовірніше, компенсація буде з тих надходжень, які платить "Нафтогаз". Ринкова ціна буде встановлена ​​теплопостачальним підприємствам для тарифу бюджетних органів і релігійних організацій", — пояснив директор обласного департаменту ЖКГ.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Денис Шмигаль запевнив, що тарифи на тепло і гарячу воду в опалювальному сезоні залишаться на рівні 2020 року.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.