Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один зрадник на Харківщині отримав підозру за "засідання колаборантів"

У Куп'янську створили "тимчасову цивільну адміністрацію Харківської області".

Олександр Орловський перейшов на бік окупантів та підписав протокол про створення незаконного російського органу на Харківщині.

Слідчі заочно вручили підозру десятому учаснику засідання у Куп'янську, де прийняли рішення про створення "тимчасової цивільної адміністрації Харківської області". Це був 47-річний Олександр Орловський. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Досудовим розслідуванням встановлено, що 3 червня 2022 року в тимчасово окупованому Куп‘янську чоловік був активним учасником на засіданні щодо створення так званої "тимчасової цивільної адміністрації Харківської області", — пояснили у прокуратурі.

Підозру Олександру Орловському сформували за ч. 2 ст. 111 (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

зрадник

Нагадаємо, раніше слідчі заочно повідомили про підозру дев'яти учасникам засідання по створенню "тимчасової цивільної адміністрації Харківської області". Серед них — мер Куп'янська Геннадій Мацегора, а також колаборанти Віталій Ганчев, Валерій Іванов, Олександр Слесаренко, Владислав Соколов, Катерина Водолазька та Ірина Осадча. 15 червня заочно підозру отримав мер Вовчанська Анатолій Степанець.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.