Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один Пушкін лишається на Харківщині

Фото: http://monuments.top/
Бюст російського поета стоїть у Краснограді.

Пам'ятник Пушкіну стоїть у Краснограді 30 років.

Активісти проєкту "Деколонізація. Україна" звернулися до Красноградської міської ради з вимогою демонтувати пам'ятник російському письменнику Олександру Пушкіну у Краснограді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У центрі Харкова позбулися Пушкіна

"А ви знали, що на Харківщині є ще один пам'ятник Пушкіну? Ось і ми нещодавно дізналися, що такий об'єкт досі є у місті Красноград. Надіслали звернення з вимогою негайно провести демонтаж", — зазначили у Telegram-каналі "Деколонізація. Україна".

Зазначимо, пам'ятник Пушкіну, про який йде мова, встановлений у Краснограді по вулиці Бєльовській, 88. Його звели у 1983 році. Сама вулиця носила назву — Леніна. У 2015 році її перейменували на Бєльовську.

де
Фото: "Деколонізація. Україна"

Як писав KHARKIV Today, у жовтні 2022 року у Красноградській громаді перейменували вулиці Маяковського, Пушкіна, Островського, Чкалова, провулок та вулицю Гагаріна. Замість них з'явилися вулиці Поезії, Єдності, Свято-Миколаївська, Новоселівська, Липова, Калинова, провулок Затишний. У січні ухвалили рішення про перейменування ще п'яти вулиць.

Нагадаємо, Харківський російський драматичний театр ім. Пушкіна перейменували. Депутатам Харківської обласної ради знадобилося для ухвалення рішення чотири спроби. Тепер театр має назву —  "Харківський академічний драматичний театр".

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.