Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один можливий кандидат у мери Харкова відмовився йти на вибори

Фото: Сергей Козлов / KHARKIV Today
Про небажання брати участь у передвиборчих перегонах заявив антикорупційник Ігор Черняк.

У 2020 році Ігор Черняк боровся за крісло Харківського міського голови з Геннадієм Кернесом.

У Харкові ще мінус один кандидат на посаду Харківського міського голови. Про своє небажання йти на вибори повідомив адвокат, член Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк. На минулих виборах юрист боровся за крісло у мерії з Геннадієм Кернесом. Після виборів заявив, що йде з політики.

"Коли цілій президентській партії можна, то і мені — й поготів! А значить ... слідуючи чужому заразливому прикладу, раптово заявляю, що я твердо вирішив і неодмінно маю намір НЕ брати участі у цих ось що насуваються на наше улюблене місто виборах! Вирішив я це, насправді, рівно наступного дня після виборів попередніх, але минулий рік лише зміцнив мене у правильності і неминучості цього рішення", — повідомив Ігор Черняк на своїй сторінці у Facebook.

Ігор Черняк повідомив, що зосередиться на роботі антикорупційного центру і своїй адвокатській діяльності.

"За відсутності Геннадія Кернеса, як головного особистого "мотиватора", мені стало дійсно важко знаходити розумний і раціональний сенс у надактивній політичній діяльності на місцевому рівні. Ні тобі ананасів з цегли, ні навіть клітки у зоопарку. Все не те, хлопці, все не те ... Ну а якщо серйозно, то спробувати на смак харківську політику варто було хоча б заради того, щоб зрозуміти як сильно я люблю свою професію і роботу за фахом ", — підсумував антикорупційник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Партія Зеленського відмовилася від участі у виборах мера Харкова

Нагадаємо, 33-річний Ігор Черняк балотувався у мери Харкова (від Блоку Юлії Світличної "Разом!") і у депутати Харківської міськради (третій номер тієї ж партії) на місцевих виборах у 2020 році. Ще до оголошення офіційних результатів місцевих виборів вирішив, що не хоче працювати у Харківській міськраді наступного скликання.

У складі Харківського антикорупційного центру Ігор Черняк займався оскарженням підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті, домігся скасування установки "одоробла" на площі Свободи, домігся вільного доступу на сесії Харківської міськради, був співавтором розкриття і розслідування "кооперативної схеми" у Харкові. 

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.