Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один харківський виш відновлює навчання

ХНУРЭ
На "дистанційку" виходять студенти ХНУРЕ.

Навчання може відбуватися без прив'язки до розкладу занять.

Харківський національний університет радіоелектроніки відновлює освітній процес, але у дистанційному форматі. Про це повідомили на сайті ХНУРЕ з посиланням на виконувача обов'язків ректора Андрія Коваленка.

"В умовах воєнного стану в Україні, згідно з рекомендаціями Міністерства освіти і науки, навчання здійснюватиметься у синхронному або асинхронному (тобто без прив'язки до розкладу занять) режимі з урахуванням можливостей доступу/відсутності доступу до мережі Internet як викладачів, так і студентів", — пояснили у ХНУРЕ.

Водночас дату старту навчального процесу не повідомляють. Заняття проходитимуть на базі сервісів Google ClassRoom та Google Meet, навчального середовища Moodle (https://dl.nure.ua/), за допомогою листування електронною поштою у домені nure.ua та месенджерах.

Зазначимо, з початком війни у ХНУРЕ оголосили канікули до 1 квітня. 15 березня у ХНУРЕ запустили опитування про готовність студентів навчатися дистанційно після 1 квітня.

Як писав KHARKIV Today, 28 березня навчання у дистанційному форматі поновили у Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" та у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна. У Харківському педагогічному університеті ім. Г. С. Сковороди — з 1 квітня, у Національному фармацевтичному університеті — з 4 квітня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.