Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще одного підозрюваного в потрійному вбивстві затримали на Харківщині

Фото: Харківська обласна прокуратура
Чоловіка відправили під варту.

Шестеро чоловіків убили трьох людей та імітували їхню смерть від обстрілу.

Третього жовтня на деокупованій території затримали третього підозрюваного в потрійному вбивстві на Харківщині. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Про це повідомили в Харківській обласній прокуратурі.

Як установило слідство, 23 березня шестеро чоловіків викрали зі знищеної військової колони в селищі Печеніги автоматичну вогнепальну зброю. Потім на дорозі біля села Зелений Гай із цієї зброї вбили трьох людей через неприязні стосунки в минулому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Харкові затримали росіянку за вбивство

Після цього зловмисники розсадили вбитих у салон автомобіля, що належав одному із вбитих, та поїхали в бік села Шипувате. У цьому селі мешкав один із загиблих. Зловмисники спалили автомобіль із трьома попередньо вбитими людьми, зімітувавши смерть під час обстрілу, а самі втекли.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за п. п. 1, 12 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство трьох осіб, вчинене за попередньою змовою групою осіб) Кримінального кодексу України.

вбивствовбивство

Нагадаємо, на сьогодні затримані троє зловмисників. Окрім затриманого 3 жовтня, це двоє затриманих у квітні — один у Полтаві, інший в Харківській області, коли намагався виїхати. Місцеперебування ще трьох зловмисників установлюється, їх оголошено в розшук.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.