Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще два будинки у Харкові не можна відновити: адреси

Фото: Сергій Козлов/KHARKIV Today.
Російські ракети зруйнували конструктив у будинку на Салтівці і в Холодногірському районі.

У Харківській міській раді назвали адреси будинків, які за висновками експертиз не можна відновити.

Один із них розташований у Холодногірському районі за адресою вулиця Велика Панасівська, 230 (будинок у комунальній власності). За словами чиновників міської ради, рішення має ухвалити обласна Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 

"Це Велика Панасівська, 230. Ми її подали на розгляд комісії ХОВА. Може, вона (комісія) уже і була", - повідомив KHARKIV Today заступник директора департаменту ЖКГ Харківської міської ради Євген Пасенов.

На офіційному сайті ХОВА рішення щодо цього будинку немає. Як повідомив директор Департаменту містобудування та архітектури ХОВа Антон Коротовських, на Комісію будинок за цією адресою не виносили.

Ще один будинок розташований на Салтівці. Це кооперативна 9-поверхівка по вул. Ужвій, 62. За рішенням інструментальної експертизи, у ньому не можна відновити кілька під'їздів. Його так само подаватимуть на Комісію.

"Перший-шостий під'їзди необхідно демонтувати. Там пошкодження такі...", - говорить Пасенов.

Цей будинок так само на Комісії ще не розглядали.

Нагадаємо, регіональна Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій приймала рішення щодо демонтажу трьох будинків у центрі Харкова за адресами: вул. Свободи, 11/13, вулю Мироносицька, 32 і 34. Запит на це після завершення експертиз подавала Харківська міська рада. Але мешканці будинку по вулиці Свободи знайшли в заключеннях експертів численні порушення і звернулися до суду. 

Згодом міський голова Ігор Терехов визнав, що перші експерти припустилися помилок, але це не означає, що будинки в центрі почнуть відновлювати або хоча б законсервують.

"Ми повинні розуміти, яка буде економічна експертиза, скільки це буде коштувати. Коли ми знайдемо розумний компроміс, ми це оприлюднимо. Економічна експертиза буде починатися", — пообіцяв Ігор Терехов на брифінгу 15 серпня.

Уже 31 жовтня Євген Пасенов повідомив, що будинок по вулиці Свободи відновлюватимуть.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.