Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Щаслива харків'янка поїхала з ТРЦ "Караван" на новому авто

П'ятого лютого у Харкові відбулося грандіозне свято для гостей з розіграшем численних призів, зокрема головного, автомобіля New FIAT TIPO седан.

Цього дня на відвідувачів "Каравану" чекали понад усе, адже акція "Розіграш авто" тривала 4 місяці! Масштабне свято відбулося у рамках нової філософії: "Караван" — ТРЦ веселощів, розваг та приємних вражень. За умовами, для участі у розіграші потрібно було до 12 грудня 2021 року зареєструвати на сайті чек із ТРЦ на суму від 1000 грн або з меблевого гіпермаркету на суму від 5000 грн. У розіграші взяли участь 1157 чоловік.

1

Окрім головного призу, розігрувалися 11 великих подарунків, серед яких ювелірні прикраси від бренду Pandora, сертифікати на 10 000 грн від Calvin Klein, сертифікат на 10 000 гривень від магазину "Марафон", косметичний набір від магазину краси Brocard, кросівки від бренду Arena, макбук та робот-пилосос від магазину "Фокстрот", сертифікат на покупку м'яких меблів від ТМ "BARVA", продуктовий кошик від магазину "Ашан" та ін.

1

Під час яскравої шоу-програми гостей new-Каравану розважали діджей, незабутні аніматори, фокусник, саксофоніст, шоу-балет у стилі кабаре. Також для створення святкової атмосфери було обладнано унікальну фотозону SelfieRun, де будь-який охочий міг сфотографуватися та стати героєм відеоролика. Протягом івента з відвідувачами було зроблено неймовірну кількість фото, що стали частиною фотомозаїки величезного розміру. Нудно не було нікому!

1

ТРЦ "Караван" – один з найбільших ТРЦ Харкова загальною площею 85,6 тис. кв. м, знаходиться у межах чотирьох густонаселених районів міста і приймає до 10 млн гостей щорічно. Під дахом "Каравану" зібрано понад 250 брендів, зокрема найбільші в Україні магазини міжнародних операторів, які представляють усі основні групи споживчих товарів. У грудні 2021 року було завершено масштабну реконструкцію та реконцепцію об'єкту. ТРЦ "Караван" постав перед своїми відвідувачами у новому екстер'єрному та інтер'єрному стилі, реалізуючи концепцію міського багатофункціонального простору.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.