Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Шахрай з Харківської області обдурював пенсіонерів

Фото: Харківська обласна прокуратура 
Чоловіка не зупинила невідбута частина покарання. 

Обвинувачений отримав вирок за ошукування пенсіонерів за схемою "родич у біді".

49-річного чоловіка суд визнав винним у шахрайстві. Рецидивіст, маючи невідбуту частину покарання, знову вчинив злочин. Про це розповіли в Харківській обласній прокуратурі. 

"Прокурори довели, що чоловік телефонував літнім людям і повідомляв, що їхні родичі потрапили у ДТП і потребують термінового лікування. Потім шахрай приходив до потерпілих додому, і стривожені пенсіонери віддавали йому всі гроші, які мали. Одна з літніх жінок, окрім грошей, передала зловмиснику ще і ювелірні прикраси. Загальна сума шкоди, завданої потерпілим, складає 55 000 гривень", — розповіли там.

Фото: Харківська обласна прокуратура
Фото: Харківська обласна прокуратура

Амур-Нижньодніпровський районний суд Дніпропетровська виніс обвинувальний вирок за ч. 2 ст. 190 Кримінального Кодексу України (шахрайство), яким чоловікові призначили покарання — три роки позбавлення волі та на підставі ст. 71 Кримінального Кодексу України частково приєднали невідбуту частину покарання. Остаточно шахраю призначили покарання у вигляді пʼяти років за ґратами. Наразі триває строк на апеляційне оскарження.

Нагадаємо, у червні 49-річний чоловік став підозрюваним у шахрайстві. Рецидивіст вигадав, що онука жінки потрапила у ДТП, для отримання грошей.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.