Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Шахрай ошукав пенсіонерів Харківщини на 400 000 гривень

Ілюстративне фото
Чоловік проведе три роки у тюрмі.

Шахрай ошукав пенсіонерів на 400 000 гривень.

 

Як встановило слідство, раніше засуджений за вбивство чоловік вийшов на волю і вирішив заробляти на життя обманом.  Він телефонував пенсіонерам, називався лікарем і казав, що їхні родичі знаходяться у лікарні, їм начебто потрібні гроші на лікування. Ті називали чоловікові адресу своїх домівок і, коли він приїздив — віддавали гроші.

"Стривожені люди погоджувались передати "лікарю" гроші та повідомляли йому свою адресу. У травні цього року шахрай вчинив три епізоди злочинів. Загальна сума матеріальної шкоди, завданої потерпілим, складає майже 400 тис. гривень", — розповіли у Харківській обласній прокуратурі.

Суд виніс вирок шахраю із Харківської області. Чоловіка визнали винним і призначили йому покарання у вигляді трьох років ув'язнення. Шахрай провину визнав. За даними слідства, раніше чоловік уже відбував покарання за умисне вбивство, однак він знову вчинив злочин — став займатися шахрайством.

Чоловіка затримали, судили і визнали винним за ч. 2 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України. Вирок виніс Дзержинський районний суд. Проте там призначили покарання у вигляді одного року та п'яти місяців ув'язнення. Прокуратура подала апеляцію.

"Харківський апеляційний суд, врахувавши доводи сторони обвинувачення щодо суспільної небезпеки особи засудженого, який через незначний проміжок часу після звільнення з місць позбавлення волі знову вчинив умисні корисливі злочини, задовольнив апеляційну скаргу прокурорів. Вирок апеляційного суду набрав чинності", — пояснили у прокуратурі.

Шахрай проведе у в'язниці три роки.

Як писав KHARKIV Today, 30-річний чоловік ошукав людей на більше ніж 1,4 мільйона гривень. Шахрай проведе сім років за ґратами.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.