Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Секретар Харківської міськради зробив пожертву майже на півмільйона гривень

Фото: KHARKIV Today
Ігор Терехов повідомив про зміни у майновому стані.

27 серпня секретар Харківської міської ради Ігор Терехов зробив пожертву (рухоме майно) на 394 862 гривень і купив обладнання для кабінету хімії за 280 000 гривень.

Це стало відомо з відповідних повідомлень про суттєві зміни у майновому стані, які Терехов опублікував на початку вересня на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Згідно з повідомленням, обладнання для кабінету хімії секретар Харківської міськради придбав у Костянтина Дорофєєва.

Наприкінці березня 2021 року Терехов закликав відомих харків'ян допомогти своїм школам. Він сам закінчив школу № 36, иі якій пообіцяв обладнати один профільний кабінет.

"Випускники, які мають можливість, можуть зробити новий клас у своїй школі – виконати ремонт, купити необхідну техніку. Така ініціатива є у вишах, а ми можемо перейняти її для шкіл. У кожного з нас є шкільні спогади. Тому це хороша ідея. Я точно так зроблю і закликаю всіх, кому небайдужа рідна школа, обладнати сучасні кабінети, у яких хотілося б вчитися", – сказав Терехов.

Як писав KHARKIV Today, 9 грудня на першій сесії Харківської міської ради восьмого скликання секретарем призначили Ігоря Терехова.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.