Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

29 березня, 2021 - 16:35

Ще три ОТГ Харківської області відправляють до "червоної" зони карантину. Одна не згодна

У Люботині говорять, що їх вже відправляли на посилений карантин, але потім переглянули це рішення.

За інформацією чиновників Харківської обладміністрації, зараз в п'яти ОТГ повинна бути "червона" зона карантину.

29 березня до трьох ОТГ, де 26 березня були введені обмеження, додали ще дві. Про це повідомив заступник голови ХОДА Михайло Черняк.

"Зараз вводиться "червона" зона в Люботині і Богодухові, рекомендували місцевим комісіям прийняти рішення", — сказав Черняк.

За його словами, в Чугуєві також рекомендували ввести обмеження, хоча за показниками громада залишається "помаранчевою". Підстав для того, щоб "почервоніла" вся область, поки немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перша смерть дитини: в харківській "інфекціонці" помер хлопчик з коронавірусом. За нього боролися три тижні

"Три дні поспіль повинні бути перевищені кілька показників. Ми отримуємо від лабцентру листи, користуємося їхніми рекомендаціями. У нас є можливість не вводити карантин, за показниками, коли перевищать показники — потрапимо до "червоної" зони. Сьогодні немає підстав для "червоної" зони",— вважає Черняк.

У Люботині поки не згодні бути "червоними". Мер міста Леонід Лазуренко повідомив нам, що цифри поки рахують.

"У нас населення стало більше на 4000 чоловік, цифри від лабцентру отримуємо більші. Там рахують співвідношення госпіталізацій до населення. Нас вже одного разу віднесли до "червоної" зони, а потім викреслили", — сказав Лазуренко KHARKIV Today.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Третій день поспіль в Харківській області перевищений рівень госпіталізацій

Нагадаємо, з 24 лютого Україна повернулася до адаптивного карантину, який був влітку і восени минулого року. Регіони поділили на чотири зони — "зелену", "жовту", "помаранчеву" і "червону". "Червоний" рівень запроваджують, якщо протягом трьох днів поспіль перевищені мінімум два показники. Після цього на місцях повинні ввести обмеження цього рівня протягом 48 годин.

Раніше KHARKIV Today писав, що три ОТГ Харківської області вели обмеження "червоної" зони. У трьох об'єднаних територіальних громадах збільшилася кількість хворих і госпіталізацій. Обмеження торкнулися транспорту, торгівлі і навчання.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.