Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

05 квітня, 2021 - 15:33

Ще одна лікарня в Харкові почала приймати пацієнтів з коронавірусом

Фото: ХОГА
Для прийому хворих на коронавірус відкрили госпіталь ветеранів війни.

Госпіталь ветеранів війни почав з прийому стабільних пацієнтів, завтра сюди приїжджатимуть "швидкі".

5 квітня Харківська обласний госпіталь ветеранів війни почав прийом хворих на коронавірус. Про це повідомили в Харківській обласній державній адміністрації. Вчора звідси перевели всіх пацієнтів до обласної лікарні.

Сьогодні в госпіталь ветеранів війни переводять пацієнтів з інших опорних лікарень з легким перебігом коронавірусу. "Швидкі допомоги" будуть везти сюди пацієнтів з 6 квітня.

"Це дозволить розвантажити інші заклади, а госпіталю — адаптуватися до роботи. Уже завтра сюди будуть доставляти пацієнтів карети "швидкої", — пояснили в Харківській облдержадміністрації.

За словами виконувача обов'язків директора департаменту охорони здоров'я Харківської ОДА Ігоря Волченка, у госпіталі планують розгорнути 120 ліжок для пацієнтів, хворих на коронавірус, з них 20 будуть призначені для хворих на коронавірус з хірургічними патологіями. Зі стаціонарним киснем тут обладнали дев'ять ліжок, інші — з концентраторами.

Лікувати пацієнтів будуть сім бригад — чотири анестезіологічні і три терапевтичні. Скільки лікарів відмовилися працювати, чиновники поки не уточнюють: за словами директора госпіталю Юрія Федченка, є певний резерв.

Як писав KHARKIV Today, найближчим часом для прийому пацієнтів,хворих на  коронавірус, також планують відкрити Харківську обласної клінічної травматологічної лікарні

Нагадаємо, в суботу, 3 квітня, по 25 додаткових кисневих точок відкрили в Харківській обласній клінічній інфекційній лікарні і Куп'янському територіальному медичному об'єднанні.

У п'ятницю ввечері, 2 квітня, в Харківський обласний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення привезли бочку з опорної лікарні Змієва, її планували запустити в роботу найближчим часом.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.