Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Ще один фізик хоче стати ректором ХНУ імені Каразіна

Руслан Вовк. Фото: physics.karazin.ua
У кандидати на посаду ректора висунули декана фізичного факультету.

Декан фізичного факультету Руслан Вовк — третій фізик, який претендує на посаду ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

29 квітня на фізичному факультеті вишу відбулися збори трудового колективу. Єдиним питанням на порядку денному було висунення декана факультету, професора Руслана Вовка в кандидати на посаду ректора ХНУ імені В.Н. Каразіна. Інформація про це опублікована на фізичному факультеті вишу.

Руслан Вовк — доктор фізико-математичних наук, завідувач кафедри фізики низьких температур ХНУ імені В.Н. Каразіна. Він професор двох кафедр: фізики низьких температур і експериментальної фізики. Він працює в університеті з 1990 року, після закінчення вишу, він навчався на фізичному факультеті.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дочка Кушнарьова подала документи для участі у виборах ректора ХНУ імені Каразіна

Нагадаємо, після 22 років на посаді ректора ХНУ імені В.Н. Каразіна Віль Бакіров написав заяву про звільнення з посади і вирішив не йти на вибори. Свій вчинок пояснив тим, що йому стало важко поєднувати адміністративні та професорські функції. Водночас Бакіров продовжує виконувати обов'язки ректора, поки не оберуть нового. Через карантин вибори пройдуть в онлайн-форматі, вони призначені на 26 травня.

Серед відомих претендентів на посаду ректора вишу — декан фізико-технічного факультету Ігор Гірка, декан факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп'ютерних систем Сергій Шульга та декан юридичного факультету Тетяна Кагановська.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.