Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ знешкодила групу, яка готувала напади у Харкові

Фото: СБУ
Напади планувалися у прикордонних регіонах України.

Злочинне угруповання намагалося дестабілізувати внутрішню обстановку у регіонах.

Співробітники Служби безпеки України знешкодили злочинне угруповання, яке готувало серію розбійних нападів на об'єкти у Житомирі та Харкові. Координували угруповання представники російських спецслужб. Про це повідомили у Службі безпеки України.

Слідчі встановили, що групу організували двоє місцевих жителів, один із них має російське громадянство. На "роботу" набирали людей під виглядом працевлаштування до охоронної фірми.

"Організатори банди займалися підготовкою до здійснення серії розбійних нападів на міські інфраструктурні об'єкти, зокрема комерційної сфери. За їхнім задумом, це мало б призвести до дестабілізації внутрішньої обстановки у регіонах, — пояснили у СБУ. — Під прикриттям нібито працевлаштування в охоронній фірмі вони підбирали кандидатів до складу банди. Для цього використали власні зв'язки представників криміналітету".

Під час обшуків члени групи виявили спеціальні технічні пристрої радіочастотного придушення, чорнові записи з планами для підготовки до розбійних нападів, засоби зв'язку, комп'ютерну техніку та електронні носії інформації з доказами протиправної діяльності.

"У рамках кримінального провадження продовжуються невідкладні слідчо-оперативні дії для встановлення всіх обставин правопорушень та притягнення до відповідальності винних осіб", — зазначили у СБУ.

Як писав KHARKIV Today, раніше у СБУ повідомили, що останнім часом фіксується збільшення повідомлень про нібито мінування об'єктів соціальної сфери по всій території України, проте перевірки показують, що повідомлення надходять неправдиві. У СБУ зазначили: мета таких повідомлень — створення напруги та панічного настрою у суспільстві.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.