Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ викрила пропагандистів "ХНР"

Фото: СБУ
У офісах і вдома у фігурантів пройшли обшуки.

За даними СБУ, рекламне агентство займалося розробкою інформаційних кампаній для терористичних організацій "Л / ДНР" і окупаційної влади Криму.

Рекламне агентство викрили у Києві. За попередньою інформацією, це дочірня компанія московської фірми і повністю контролюється громадянами Росії. Про це повідомили у Службі безпеки України.

У ході розслідування СБУ встановила, що фірма почала працювати над пропагандистськими матеріалами ще у 2014 році. Тоді рекламники розробляли макети антиукраїнських білбордів для розміщення в окупованих районах Луганської та Донецької областей, Криму і поширювали через місцеві ЗМІ. У цих матеріалах були явні заклики до розколу і федералізації України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Харківський суд засудив шпигуна "ЛНР" до восьми років в'язниці

"Серед "архівів" агентства за попередні роки, які вдалося вилучити, є макети і готова продукція з написами:"Харківська республіка","Одеська республіка","Сім'я у нас у всіх одна — Росія. Глава ДНР О.В. Захарченко" та інші. Останнім часом підрядники підготували серію кампаній для сепаратистів з гаслами:"Зберегли світ! Забезпечимо стабільність. Крим Єдина Росія","Весна перемоги нашої. Крим Єдина Росія","Рік Кримської весни. Наш вибір — наша перемога!","Прорвемо будь-які блокади. Сергій Аксьонов. Глава республіки Крим. Крим нових можливостей", — розповіли силовики.

Фото: СБУ
Фото: СБУ

Зараз СБУ розслідує кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України (створення терористичної групи чи терористичної організації). Правоохоронці провели санкціоновані обшуки в офісних приміщеннях і за місцем проживання фігурантів справи. Слідчі дії тривають.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.