Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ в Харківській області купує кросовер за 1,2 мільйона гривень

Управління СБУ в Харківській області шукає постачальника автомобіля.

Кросовер повинні продати до кінця року.

Управління Служби безпеки України у Харківській області планує придбати автомобіль Subaru Forester за 1 230 000 гривень. Відповідний тендер опублікований на сайті державних закупівель ProZorro.

Згідно з документацією, автомобіль повинен бути випущений у 2021 році, гарантія на нього — три роки або 100 000 кілометрів пробігу. Вимоги до кросовера: бензиновий двигун, паливний бак не менше 63 літрів, система допомоги при екстреному гальмуванні, активне управління вектором тяги, допомоги під час спуску, автоматичне гальмування під час руху заднім ходом, аудіосистема з шістьма динаміками, Apple CarPlay / Android Auto, які дозволяють користуватися навігацією, повідомленнями, календарем, відтворювати аудіо з підключеного телефону.

У додатковому устаткуванні вказані килимки для салону і багажного відділення, бризковики, автосигналізація, автокомплект з вогнегасника, знака аварійної зупинки, буксирувального тросу, аптечки і рукавичок.

Аукціон призначений на 5 листопада. Купити Subaru Forester хочуть до 20 грудня 2021 року.

Як писав KHARKIV Today, раніше Управління СБУ в Харківській області купило два автомобілі Mitsubishi ASX за 1,6 мільйона гривень.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.