Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

СБУ просить харків'ян ходити з документами

Фото: Владислав Абдула
Служба безпеки проводить навчання.

Навчання у Харківській області проходять з квітня.

12 липня координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України в Харківській області проводить планові антитерористичні навчання на території Харківської області. Про це повідомили на офіційній сторінці Facebppk Управління СБУ в Харківській області.

"Тренування проходять в умовах, максимально наближених до реальних. Служба безпеки України просить жителів і гостей Харкова і Харківської області з розумінням поставитися до можливих незручностей і належним чином реагувати на законні вимоги правоохоронців", — сказано у повідомленні.

Під час навчань правоохоронці можуть перевіряти документи і оглядати транспорт. Тому мешканців просять носити з собою документи, що засвідчують особу.

Як писав KHARKIV Today, Служба безпеки України почала антитерористичні навчання у Харківській області 14 квітня. Через місяць почався наступний етап антитерористичних навчань з використанням військової техніки і радіотехнічних засобів, потім навчання оголосили 23 і 30 червня. Продовжились вони 6 липня.

У навчаннях беруть участь співробітники Служби безпеки України, підрозділи Національної гвардії України, Нацполіції, Державної прикордонної служби, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.