Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рятувальники гасять велику пожежу біля річки на Немишлі

Фото: ДСНС
Вогонь локалізували та продовжують ліквідувати.

Полум'я могло перекинутися на будинки.

Удень 21 травня у Немишлянському районі Харкова сталася пожежа в екосистемі. О 14:07 біля річки Немишля загорілася суха трава та очерет. Вогонь розповсюдився на площу два гектари, ділянка була охоплена чорним густим димом. За адресою виїхали 25 рятувальників на чотирьох пожежних автоцистернах. Пожежу локалізували, наразі її продовжують ліквідувати.

"Завдяки оперативному втручанню рятувальників вдалось запобігти перекидання вогню на людські помешкання. О 14:50 вогонь локалізовано, ліквідація триває", — розповіли у Головному управлінні Держслужби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області.

Жителів Харківщини попереджають, що випалювати сухостій в Україні заборонено.

з

Нагадаємо, після влучання російських "шахедів" по нафтобазі у Немишлянському районі, яке сталося 9 лютого, витекло паливо та були забруднені кілька річок. Нафта потрапила у річки Сіверський Донець, Лопань, Немишля та Харків, норма вмісту нафтопродуктів була значно перевищена.

Як писав KHARKIV Today, 13 травня у селищі Васищеве Харківського району сталася масштабна пожежа. Горіла виробничо-складська будівля, де зберігали поліетиленову плівку. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.