Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рятувальникам та медикам Харківщини передали бронежилети

Фото: ХОВА
Бронежилети мають другий та третій класи захисту.

Kharkiv IT Cluster передав 500 полегшених бронежилетів.

164 бронежилети другого та третього класів отримають медики швидкої допомоги, 340 передадуть рятувальникам. Про це повідомили у ХОВА.

Пріоритетність запитів з полегшеної амуніції визначали Kharkiv ІТ Cluster та Харківська обласна військова адміністрація.

Пошуком партнерів, фінансуванням логістики та передачею бронежилетів займався благодійний фонд IT4Life від Kharkiv IT Cluster. За час війни до кластера приєдналися понад 50 ІТ-компаній. Партію легкої амуніції для Харківської області зібрала ветеранська спільнота працівників поліції Нью-Йорка.

"Разом ми сила та можемо долати спільні виклики. Але бізнесу треба займатись бізнесом, працюючи насамперед на економічному фронті, щоб в майбутньому мати змогу допомагати та залучати нових партнерів до допомоги. Саме тому, співробітництво між владою та ІТ-індустрією є критично важливим для того, щоб таких проєктів ставало тільки більше", — сказав член наглядової ради Kharkiv ІТ Cluster Олексій Холоденко.

бронежилет
Фото: ХОВА

Як писав KHARKIV Today, Львівський оборонний кластер передав медикам Харківської області партію бронежилетів, пізніше ще одну партію отримали співробітники зоопарку.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.