Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рятувальникам із Куп'янщини подарували німецьку пожежну автівку

Фото: ХОВА
Машину будуть використовувати для ліквідації наслідків російських ударів.

Адміністрація міста Райнбах у Німеччині подарувала рятувальникам із Куп'янського району пожежний автомобіль.

Машину буде використовувати місцева пожежна охорона для швидкого реагування й усунення наслідків обстрілів, які постійно здійснюють окупанти по району. За інформацією Харківської обласної військової адміністрації, пожежна автівка створена на базі машини MAN. У ній є усе необхідне для ліквідації пожеж і надання першої невідкладної допомоги. Зокрема, це висувні драбини, ліхтарі, система піногасіння, ноші, гідранти, рукава й набір інструментів.

"По функціоналу це один із найпотужніших автомобілів. Переконаний, що ця допомога не остання. Разом з нашими постійними партнерами з міста Райнбах проводимо перемовини щодо подальшого підсилення підрозділів пожежної охорони, яка була створена на базі Ківшарівської територіальної громади та ДСНС Куп'янщини", — зазначив начальник Куп'янської міської військової адміністрації Андрій Беседін.

Як писав KHARKIV Today, Фінляндія подарувала Харкову два вживані автобуси. Один автобус вийшов на маршрут 15 січня. Курсує під номером 96 та сполучає станцію метро "Університет" і П'ятихатки. Інший автобус найімовірніше запустять на 204-му маршруті.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.