Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Рух на дорогах Харкова регулюють патрульні

Фото: Патрульна поліція Харківської області
У місті не працюють світлофори.

Про ускладнення дорожнього руху просять повідомляти до поліції.

Патрульні здійснюють ручне регулювання на найбільш складних ділянках доріг у Харкові — де поки не відновили роботу світлофорів. Водії повинні дотримуватися правил дорожнього руху, пішоходам слід мати на одязі світловідбивні елементи та ліхтарик. Про це повідомили у Патрульній поліції Харківської області.

"Водії, сумлінно виконуйте правила дорожнього руху, дотримуйтесь безпечної швидкості та будьте пильними під час проїзду перехресть. Пішоходи, зробіть себе помітними на дорозі, носіть світлоповертаючі елементи на одязі та під час переходу проїжджої частини використовуйте ліхтарик чи спалах на телефоні", — звернулися у поліції.

Очевидців ускладнень дорожнього руху просять звертатися до поліції за номером телефону — 102.

Як писав KHARKIV Today, 23 листопада близько 14:30 у кількох районах Харкова зникло світло. Також проблеми з електрикою виникли у деяких районах області. У компанії "Харківобленерго" повідомили, що на Харківщині застосовані аварійні відключення. 

Відключення запровадили після обстрілів об'єктів критичної інфраструктури в Україні, зокрема Києві.

У Харкові зупинилося метро та електротранспорт, на маршрути вивели додаткові автобуси. Через це біля автобусних зупинок утворилися великі черги, а на дорогах — автомобільні затори. 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.