Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Розстріл колони на Харківщині: вцілілий хлопчик почувається добре

Фото: Харківська обласна прокуратура
Однорічна дитина залишилася без батьків.

Слідство за фактом розстрілу автомобільної колони триває.

Хлопчик, який вижив під час розстрілу російськими окупантами автомобільної колони поблизу села Курилівка (Куп'янський район) 25 вересня, почувається добре. Він мешкає у бабусі. Про це повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

"Прокурори Куп'янської окружної прокуратури Харківської області спільно з колегами з Тернопільщини завітали в гості до хлопчика, якому вдалося врятуватися під час розстрілу автомобільної колони поблизу села Курилівка. Його батьки стали жертвами російського терору – вони загинули під час обстрілу колони. Зараз дитина мешкає з бабусею", — розповіли у прокуратурі.

Родині привезли ліки, теплий одяг, підгузки, дитяче харчування та побутову хімію.

хл

Як писав KHARKIV Today, 25 вересня вранці російські окупанти майже впритул розстріляли евакуаційну колону в Куп'янському районі. Колона складалася з семи автомобілів. Загинули 26 людей, серед них — вагітна жінка і тринадцятеро дітей. Декілька людей змогли врятуватися. Вони дали свідчення слідчим.

Вижили також двоє дітей — однорічний хлопчик та п'ятирічна дівчинка. Дітей відвезли до родичів.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 438 (порушення законів та звичаїв війни, поєднане з умисним вбивством) Кримінального кодексу України.

Пізніше стало відомо про загибель перевізника, який організовував евакуацію. Його знайшли мертвим. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Відомо, що перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.