Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Розширення вулиці Весніна: почалися роботи

Фото: КП "Харьковводоканал"
Роботи планують завершити до кінця вересня.

Перекладка трубопроводу передбачена проєктом з реконструкції та розширення проїжджої частини вулиці Весніна.

4 серпня співробітники комунального підприємства "Харківводопостачання" КП "Харківводоканал" розпочали заміну технічно зношеної ділянки водоводу по вулиці Весніна (Київський район). Завершити роботи планують до 23 вересня, повідомляє "Суспільне".

"Наше підприємство першим розпочало реалізацію плану розширення проїжджої частини дороги, оскільки мережі водопостачання розташовані на глибині більш ніж на два метри й нижче за всі комунікації. Плануємо замінити 570 метрів технічно зношеної ділянки водоводу діаметром 300 міліметрів від вулиці Пушкінської до вулиці Весніна і надалі до вулиці Алчевських, а також 200 метрів по вулиці Пушкінській у бік центру міста", — пояснив директор з виробництва комплексу "Харківводопостачання" Микола Завада.

Земляні та підготовчі роботи стартували 2 серпня. Окрім заміни водопровідних мереж, планують відновити системи стоків.

Бригади замінюють зношені чавунні труби на спеціальні, надміцні. Як зазначив Микола Завада, термін їхньої експлуатації складає понад 100 років. Споживачів від послуг "Харківводоканалу" на час проведення ремонтних робіт не відключають. Подачу води припиняють лише на короткий період, коли будуть здійснювати перепідключення мереж.

Після завершення робіт проведуть гідравлічні випробування, промивання та санітарну обробку водоводу, благоустрій території.

вулиця
Фото: КП "Харківводоканал"

Як писав KHARKIV Today, на початку травня трамвайні колії демонтували на вулиці Весніна. Наприкінці травня на вулиці Мироносицькій частково зняли трамвайні колії. Демонтаж пояснили реконструкцією, яка передбачає розширення дороги. На Весніна мала залишитися одна трамвайна колія, на якій організують реверсивний рух.

 

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.