Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російський чиновник марить приєднати Харків до Бєлгородської області

Фото: Сергій Козлов / KHARKIV Today
Гладков боїться подальших обстрілів російського прикордоння.

Губєрнатор Бєлгородщини Вячеслав Гладков хотів би приєднати Харків до РФ.

Про це він сказав російському пропагандисту, відповідаючи на запитання, як убезпечити від Збройних сил України села на українсько-російському кордоні.

"Харків приєднати до Бєлгородської області... Це кращий спосіб рішення проблеми обстрілу Бєлгородської області", - відповів Гладков.

Нагадаємо, російські села частково відселили через загрозу обстрілів. Це сталося після деокупації більшої частини Харківщини від загарбників. Кілька днів тому Гладков сам потрапив під обстріл у Шєбєкіно.

"Потрапити в Шебекіно сам зміг тільки з другого разу. Першого разу, в'їхавши в місто, потрапили під обстріл. Навіть не зміг вийти з машини. Снаряди розривалися на сусідній вулиці", – заявив Гладков.

Особливо небезпечною для проживання Бєлгородська область стала наприкінці травня, коли представники Російського добровольчого корпусу прорвали оборону у Бєлгородській області. Завдяки цим діям українська розвідка отримала важливу інформацію щодо готовності російської армії обороняти прикордонні райони. Також в ГУР вважають, що ця акція показала всім, що "король голий".

Нагадаємо, Гладков раніше повідомляв, що російська влада витратила 10 млрд рублів на будівництво лінії укріплень уздовж кордону з Україною, ідеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

"Існуючі зміцнення та оборонні приготування мало чим могли перешкодити рейду на Бєлгород", ‒ звітують в ISW.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.