Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російському реперу знову заборонили їхати до Харкова

Гастролі Моргенштерна не відбудуться вже вдруге.

У СБУ кажуть, що в Україні під забороною і Алішер Моргенштерн, і Алішер Валєєв.

Проведення концертів російського співака Моргенштерна у нашій країні неможливе. Гастролі репера заборонені. Про це з посиланням на СБУ повідомляє "Українська правда".

Так, у квітні 2021 року СБУ внесла репера до переліку осіб, які створюють загрозу нацбезпеці України. До того ж, у рекомендаціях Служби фігурують обидва прізвища Алішера: як Валєєв, так і Моргенштерн.

"У вересні 2021 року СБУ додатково інформувала відповідні органи України про заплановані ним концерти на території нашої держави. Перебування особи у "списку Мінкульту" автоматично забороняє будь-яку концертну діяльність на території України", — пояснюють у СБУ.

Позиція спецслужби ґрунтується на висновках лінгвістичної експертизи, яка підтвердила, що у "творчості Моргенштерна" пропагується культ насильства і жорстокості, поширення і вживання наркотичних засобів і психотропних речовин. Це створює передумови для конфліктних ситуацій по відношенню до організаторів та учасників концерту з його участю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вчителька з Харківської області підтримала ЛГБТ-спільноту репом

Нагадаємо, Моргенштерн запланував три концерти в Україні у листопаді. Він збирався співати у Харкові, Києві, і Запоріжжі.

Моргенштерн — прізвище матері артиста. Спочатку вона стала сценічним псевдонімом репера. Але пізніше артист поміняв прізвище Валєєв на Моргенштерн у паспорті.

Раніше KHARKIV Today писав, що до цього у Харків репер збирався влітку, але потім злякався і повідомив про скасування концертів.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.