Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російські війська обстріляли у Чугуєві СБУ, житлові будинки та школу

Жителів закликають не виходити з укриттів.

Через обстріл пошкоджені електролінії та котельня, частина жителів перебуває без світла і тепла. Тим, хто втратив будинок, пропонують тимчасове житло у дитячому садку та школі.

10 березня російські окупанти обстріляли у Чугуєві будівлю Служби безпеки України, школу, приватні будинки. Будинки зруйновані, у них вибиті шибки, вікна та двері, також пошкоджено електрокабель, який постачає кілька населених пунктів, котельня у місті. Про це повідомила мер Чугуєва Галина Мінаєва.

"Сьогодні — найважчий день за всі дні проведення воєнних дій. У нас потрапив снаряд до будівлі СБУ, будівля зруйнована, побиті шибки, вікна, двері — Кожедуба, 26, Харківська — 105, приватний сектор, який знаходиться біля адміністративної будівлі. Сильно пошкоджена школа № 8. Наразі всі наші служби займаються тим, щоб відновити електроенергію, оскільки пошкоджено електрокабель, який постачає електроенергією Зачугуївку, Кочеток, Башкирівку. Люди працюють на лінії. Також проводяться ремонтні роботи на котельні (мікрорайон Заводу паливної апаратури)", — розповіла Галина Мінаєва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителів північної частини Ізюму евакуювати не вдалось

Для жителів, які втратили житло через обстріл, організували притулок у дитячому садку та школі. Мер Чугуєва Галина Мінаєва закликає не виходити з укриттів.

"Те, що стосується евакуації людей з будинків, які я назвала, які сильно пошкоджені, ми готові приймати людей, якщо їм нема куди оселитися...", — повідомила Галина Мінаєва.

Як писав KHARKIV Today, Чугуїв звільнили від російських загарбників 7 березня.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.