Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російські окупанти рубають ліс для переправи у Харківській області

Иллюстративное фото: ГУР МО
Вирубку лісу помітили у селі Підлиман.

Борівська селищна територіальна громада залишається під тимчасовою окупацією російської армії.

У селі Підлиман Борівської громади російські окупанти хочуть збудувати переправу через річку Оскіл. Для цього вони розпочали вирубувати ліс. Про це повідомили у Борівській селищній раді.

"Зокрема, випилюють старі великі сосни. Очевидно, їм потрібен будівельний матеріал для створення переправи через Оскіл", — пояснили у Борівській селищній раді.

Окупаційні війська зараз розосередилися у різних населених пунктах громади. Найбільше живої сили та техніки помічено у маленьких селах на перетині Харківської, Луганської та Донецької областей, а також у Шийківці, Чернещині, Підлимані, Пісках-Радьківських. До того ж, багато військ окупантів проходять транзитом через громаду.

Як писав KHARKIV Today, наприкінці березня компанією космічних технологій Maxar Technologies були опубліковані знімки руйнувань міста Ізюм у Харківській області. На них помітили позиції артилерії окупантів, з яких вони обстрілювали місто, та понтонну переправу через Сіверський Донець, за якою окупанти проривалися на південну частину Ізюма, підконтрольну ЗСУ.

Простий текст

  • No HTML tags allowed.
  • Lines and paragraphs break automatically.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.