Натисніть "подобається", щоб слідкувати за KHARKIV Today на Facebook

Російські окупанти намагалися вивести з ладу мережі "Харківобленерго" та ТЕЦ-5

Фото: KHARKIV Today.
Від безсилля війська Росії обстрілюють житлові будинки та об'єкти критичної інфраструктури.

Ворог завдає авіаційних та ракетно-бомбових ударів.

Оборона Харкова у надійних руках українських військових. Російські окупанти від безсилля застосовують авіаційні удари по житлових масивах та об'єктах критичної інфраструктури. Про це розповів голова військово-цивільної адміністрації Харківської області Олег Синєгубов.

"Якщо аналізувати останню добу, то всі спроби потрапити до Харкова або прорвати оборону були ліквідовані та зупинені. Це невеликі групи техніки. І ми розуміємо, що наступальні, штурмові війська у Російській Федерації фактично вичерпані і зараз наші військові не спостерігають і такої вже активності". Те, що ворог зараз застосовує — це удари, авіаційні удари, раектно-бомбові удари по житлових масивах та об'єктах критичної інфраструктури", — розповів Олег Синєгубов.

Повідомляється, що російські війська обстріляли Обленерго, там розташовані основні підстанції, і намагався пошкодити ТЕЦ-5.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 27 жителів Харківської області загинули за день

У військово-цивільній адміністрації регіону кажуть, що складна ситуація склалася в Ізюмському районі. Місцеві жителі вистояли і не здали місто, хоча були пропозиції та спроби від Росії зробити так звані зелені коридори для ворожої техніки. Російські окупанти отримали відсіч. Наразі здійснюють терор проти мирного населення. 

"У нас все готове до евакуації, але військова ситуація нам поки що не дозволяє цього зробити. Як тільки буде хоч маленька можливість, ми це зробимо оперативно! Водночас намагаємося доставляти в Ізюм гуманітарні вантажі", — пояснив Олег Синєгубов.

Простий текст

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Рядки й абзаци переносяться автоматично.
  • Адреси вебсторінок та адреси електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.